Sukienka Łowicka Noc bawełna folklor

359,00 zł

Sukienka Łowicka Noc, ze stójką, guma w pasie, bawełna z wzorem łowickim, dół na podszewce. Rękawy max do łokcia z białym mankietem. Na życzenie może być też z bawełny łowickiej z białym tłem.

Przy zamawianiu sukienki proszę podać:

-długość sukienki (max długość to 105cm od ramienia).

-rzeczywiste wymiary wg rysunku.

Rozmiary 32-58.

Tkaniny: bawełna z wzorem łowickim.

Dla każdej naszej wyjątkowej klientki robimy osobną formę idealnie pasującą do jej figury, wycinamy ręcznie i szyjemy maszynowo z użyciem najlepszego sprzętu.

Czas realizacji do 20 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty.

Ilość

  • Składając zamówienie podajesz nam swoje dane osobowe. Twoje dane potrzebujemy do realizacji zamówień, będą u nas bezpieczne. Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Składając zamówienie podajesz nam swoje dane osobowe. Twoje dane potrzebujemy do realizacji zamówień, będą u nas bezpieczne. Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
  • Płatności przyjmujemy paypal, przelewy bankowe,przy odbiorze osobistym gotówkę i płatność kartą.
Dostawa na terenie Polski kurierem DPD, zagraniczna Global Ekspress lub pocztą. Płatności przyjmujemy paypal, przelewy bankowe,przy odbiorze osobistym gotówkę i płatność kartą. Dostawa na terenie Polski kurierem DPD, zagraniczna Global Ekspress lub pocztą.
  • Zwroty przyjmujemy do 14 dni od dnia odebrania przesyłki. Zwracany towar obowiązkowo musi posiadać numer zamówienia. Zgodnie z polskim prawem nie ma możliwości zwrotu w przypadku personalizowania zamówienia. Więcej szczegółów w regulaminie. Zwroty przyjmujemy do 14 dni od dnia odebrania przesyłki. Zwracany towar obowiązkowo musi posiadać numer zamówienia. Zgodnie z polskim prawem nie ma możliwości zwrotu w przypadku personalizowania zamówienia. Więcej szczegółów w regulaminie.

Układ wzoru na tkaninie folkowej jest przypadkowy i może się różnić od tego ze zdjęcia poglądowego.

Prać ręcznie lub w programie do delikatnych tkanin, temperatura wody max 30 stopni Celcjusza.

Prasować po lewej stroonie na średniej temperaturze żelazka.

Dopuszczalne odchylenia wymiarów +/-3cm.

Czas realizacji do 20 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty.

20 Przedmioty