Rękawice kuchenne bolesławieckie z magnesem

36,00 zł

Lubisz piec? Gotować? A może szukasz nietypowego prezentu?

Te rękawice kuchenne przypadną do gustu każdej Pani Domu.

Są tak piękne, że wisząc np na lodówce będą estetyczną ozdobą kuchni.

Bolesławieckie rękawice kuchenne, dwustronne.

Wzór inspirowany ceramiką bolesławiecką.

Można je wieszać na kuchence lub lodówce dzięki wszytemu magnesowi.

Cena za 2 sztuki.

Mamy je w stałej sprzedaży w sklepie stacjonarnym więc staramy się wysyłać je od razu po zakupie ale może się zdarzyć że akurat zostaną wykupione, wtedy trzeba zaczekać do 5 dni roboczych, jeśli zależy Ci na czasie zadzwoń tel.733059944 (pn-pt 9-17, so 9-14) lub napisz maila k.wielgosik@gmail.com (24h na dobę, 7 dni w tygodniu, choć odpowiem będąc w sklepie by móc sprawdzić czy dany kolor jest i dać znać jakie są dostępne od ręki).

Ilość

  • Składając zamówienie podajesz nam swoje dane osobowe. Twoje dane potrzebujemy do realizacji zamówień, będą u nas bezpieczne. Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Składając zamówienie podajesz nam swoje dane osobowe. Twoje dane potrzebujemy do realizacji zamówień, będą u nas bezpieczne. Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
  • Płatności przyjmujemy paypal, przelewy bankowe,przy odbiorze osobistym gotówkę i płatność kartą.
Dostawa na terenie Polski kurierem DPD, zagraniczna Global Ekspress lub pocztą. Płatności przyjmujemy paypal, przelewy bankowe,przy odbiorze osobistym gotówkę i płatność kartą. Dostawa na terenie Polski kurierem DPD, zagraniczna Global Ekspress lub pocztą.
  • Zwroty przyjmujemy do 14 dni od dnia odebrania przesyłki. Zwracany towar obowiązkowo musi posiadać numer zamówienia. Zgodnie z polskim prawem nie ma możliwości zwrotu w przypadku personalizowania zamówienia. Więcej szczegółów w regulaminie. Zwroty przyjmujemy do 14 dni od dnia odebrania przesyłki. Zwracany towar obowiązkowo musi posiadać numer zamówienia. Zgodnie z polskim prawem nie ma możliwości zwrotu w przypadku personalizowania zamówienia. Więcej szczegółów w regulaminie.

Najbliższa możliwa wysyłka to połowa stycznia 2019

Wzór inspirowany ceramiką bolesławiecką.

Można je wieszać na kuchence lub lodówce dzięki wszytemu magnesowi.

Cena za 2 sztuki.

Mamy je w stałej sprzedaży w sklepie stacjonarnym więc staramy się wysyłać je od razu po zakupie

ale może się zdarzyć że akurat zostaną wykupione, wtedy trzeba zaczekać do 5 dni roboczych,

jeśli zależy Ci na czasie zadzwoń tel.733059944 (pn-pt 9-17, so 9-14) lub napisz maila k.wielgosik@gmail.com

(24h na dobę, 7 dni w tygodniu, choć odpowiem będąc w sklepie by móc sprawdzić czy dany kolor jest i dać znać jakie są dostępne od ręki).

RK b-c
20 Przedmioty