Chusta łowicka, różne kolory 100/100 cm

45,00 zł

Piękna, bawełniana, łowicka chusta ludowa idelana do ożywienia szarych początków zimy, świetnie sprawdzi się na szyję do kurtki i płaszcza lub na ramiona w chłodny letni wieczór :) Na różne sposoby możesz używać jej cały rok. Jest sztywniejsza niż chusty z krepy lub z viskozy.

Ręcznie robiona, przez co może się nieco różnić od tej ze zdjęcia poglądowego. Frędzle do okoła dodają jej uroku.

Ma kwadratowy kształt, długość boku to 100cm plus frędzle. 

Czas realizacji do 5 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty.

100% bawełna.
Układ wzoru na tkaninie jest przypadkowy i może różnić się od tego ze zdjęcia poglądowego.

Chusty ludowe to świetny dodatek łączący tradycję z nowoczesnością.

Prać ręcznie temperatura wody max 30 stopni Celsjusza.
Prasować na 2 stopniu ciepła żelazka po lewej stronie.
Dopuszczalne odchylenia wymiarów +/-3cm.

Kolor folk
Ilość

  • Składając zamówienie podajesz nam swoje dane osobowe. Twoje dane potrzebujemy do realizacji zamówień, będą u nas bezpieczne. Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Składając zamówienie podajesz nam swoje dane osobowe. Twoje dane potrzebujemy do realizacji zamówień, będą u nas bezpieczne. Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
  • Płatności przyjmujemy paypal, przelewy bankowe,przy odbiorze osobistym gotówkę i płatność kartą.
Dostawa na terenie Polski kurierem DPD, zagraniczna Global Ekspress lub pocztą. Płatności przyjmujemy paypal, przelewy bankowe,przy odbiorze osobistym gotówkę i płatność kartą. Dostawa na terenie Polski kurierem DPD, zagraniczna Global Ekspress lub pocztą.
  • Zwroty przyjmujemy do 14 dni od dnia odebrania przesyłki. Zwracany towar obowiązkowo musi posiadać numer zamówienia. Zgodnie z polskim prawem nie ma możliwości zwrotu w przypadku personalizowania zamówienia. Więcej szczegółów w regulaminie. Zwroty przyjmujemy do 14 dni od dnia odebrania przesyłki. Zwracany towar obowiązkowo musi posiadać numer zamówienia. Zgodnie z polskim prawem nie ma możliwości zwrotu w przypadku personalizowania zamówienia. Więcej szczegółów w regulaminie.
chusta 100 łowicz
20 Przedmioty